1920

Domek Zdrojowy - wczasy z dzieckiem

Dzieci VIPami w Hotelu Dom Zdrojowy

Dzieci są dla nas najważniejsze. Dlatego też, aby uprzyjemnić im wakacje nad morzem przygotowaliśmy dla nich morze atrakcji od przestronnej sali zabaw zaczynając, a na naukach pływania pod okiem ratownika kończąc. wygoda i bezpieczeństwo dzieci to dla nas podstawa, dlatego też w naszym Hotelu znajduje się mnóstwo udogodnień, z których mogą korzystać dzieci i rodzice.

 Warto wybrać Hotel**** SPA & Family Dom Zdrojowy na rodzinny wypoczynek nad morzem z dzieckiem!

Zabawa

Możliwość zabawy w mini przedszkolu „Domek Zdrojowy”. Tu pod okiem profesjonalnej przedszkolanki dzieci bawią się, malują, wycinają, rysują. Oglądają przedstawienia teatralne, biorą udział w „Kulinarnej Akademii Małego Kuchcika” – gdzie pieką ciasteczka lub przygotowują koktajle. Starsze dzieci mają możliwość rozgrywania zawodów sportowych przy stanowisku gier komputerowych.

Podczas sezonu, świąt czy innych pobytów tematycznych hotel oferuje specjalne programy rozrywkowo-sportowe dla młodszych i starszych dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów.

W czasie sezonu letniego, podczas kąpieli słonecznych rodziców, dzieci pod opieką animatorek, mogą swobodnie korzystać z placu zabaw na plaży.

Dobrej zabawie sprzyja też przyhotelowy plac zabaw oraz możliwość wypożyczenia rowerów i rodzinna przejażdżka drogą rowerową wzdłuż Półwyspu Helskiego.

W uzasadnionych przypadkach Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji sali zabaw.

Bezpieczeństwo

W pokojach hotelowych znajdziecie zabezpieczenia gniazdek elektrycznych, kantów mebli, szuflad, tak aby nic złego nie spotkało najmłodszego gościa hotelu. Na życzenie Gości możemy bezpłatnie wyposażyć pokój w: łóżeczko (standardowe jak i turystyczne do wyboru), wanienkę, podgrzewacz do butelek czy nawilżacz powietrza. Hotelowa recepcja w każdej chwili służy aktualnymi kontaktami do pediatry czy lekarza pierwszego kontaktu.

Menu dla dzieci

W Domu Zdrojowym dba się o podniebienia najmniejszych klientów. Specjalne menu a’la carte, a w sezonie wysokim oddzielne bufety śniadaniowe i obiadokolacyjne dla dzieci. Restauracja i kawiarnia hotelu wyposażone są w specjalne krzesełka do karmienia oraz tzw. kącik dla dzieci z mnóstwem zabawek i kolorowanek.

 

Menu dla dzieci w Restauracji Czwarte Piętro

Rosół z kurczaka z lanymi kluseczkami lub makaronem, 15 zł

Pomidorowa z lanymi kluseczkami lub makaronem, 15 zł

Makaron spaghetti “Napoli” – 22 zł

Klopsiki w sosie koperkowym z młodymi ziemniakami- 24 zł

Fish & Chips – ryba i frytki – 24 zł

Filet z kurczaka w omlecie z frytkami i ketchupem 24 zł

Pancake z serkiem waniliowym, owocami sezonowymi, bitą śmietaną i polewą – 18 zł

 

SPA dla dzieci

Dla prawdziwych księżniczek i ich Mam – wizyta w Klinice Zdrowia i Urody SPA – wspólny manicure i pedicure oraz wspólnie spędzony czas.

Zadbamy, by wczasy nad morzem z dzieckiem były dla wszystkich członków rodziny radosnym i miłym przeżyciem, a także dostarczały samych pozytywnych wspomnień oraz emocji.

Komfort wypoczynku

Strefa basenowa to prawdziwy raj dla małych amatorów wodnych przygód! Basenowy brodzik o temperaturze powyżej 30 stopni Celsjusza to świetne miejsce do rozpoczęcia nauki pływania, którą można kontynuować na lekcjach pływania z ratownikiem WOPR. Dzięki kolorowym zabawkom oraz sprzętom do nauki pływania już nawet niemowlaki poczują się w naszym basenie jak ryba w wodzie. Powstała również specjalna przestrzeń dla rodziców z najmniejszymi dziećmi. Sala zabaw dla rodziców z maluszkami to kolorowe maty edukacyjne, zabawki rozwijające umiejętności i motorykę dzieci, bujaki, kojec oraz łóżeczko. w pokoju znajduje się również wygodna kanapa oraz fotele. Zapraszamy rodziców z dziećmi do lat 2.

 

udogodnienia dla dzieci dom zdrojowy

Rekomendacje

Jesteśmy dumni z tego, że polecają nas serwisu parentingowe. Otrzymujemy coraz więcej rekomendacji od rodziców, od mam, od dzieci, które chętnie nas odwiedzają i opisują swoje przeżycia. Każda taka rekomendacja świadczy o tym, że to co robimy robimy dobrze, najlepiej! Że dzieci to dla nas najważniejsi Goście a ich zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu. Dziękujemy za zaufanie!