1920

Konferencje

Najlepsze sale konferencyjne nad morzem

****Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA zapewnia idealne warunki oraz atmosferę dla twórczej pracy. To wyjątkowy obiekt spełniający najwyższe standardy.

Organizując konferencje lub spotkania biznesowe nad morzem mogą Państwo połączyć w stosownej proporcji wypoczynek z wysiłkiem umysłowym. Zachowanie równowagi między interesami i przyjemnością daje szansę na zorganizowanie udanej konferencji, obfitującej w udane transakcje bądź kształcącego szkolenia. Dbamy o profesjonalną obsługę i zapewniamy atrakcje z dala od rutyny dnia powszedniego.

Idealne warunki do pracy

W ****Hotelu Dom Zdrojowy Resort & SPA mamy 5 sal konferencyjnych, w których z powodzeniem zorganizujesz konferencje nad morzem dla grup od 5 do 160 osób. Każda z sal jest wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny. Na życzenie możemy je doposażyć w dodatkowy sprzęt. W zależności od potrzeb możemy przygotować ustawienie teatralne, szkolne, kinowe. Jeżeli spotkanie przybiera charakter gali przygotowujemy wygodne sofy ze stolikami. Możliwe jest również przystosowanie sali na salę koncertową.

Każdemu należy się chwila przerwy...

Pyszne przerwy kawowe, na słodko, na słono, że świeżo mieloną kawą i łykiem orzeźwiającej wody. Oprócz tego, Dom Zdrojowy znany jest z wyśmienitych lunchy, wystawnych, uroczystych kolacji  i niepowtarzalnych kolacji na Tarasie Letnim z widokiem na Bałtyk.

Po długich i owocnych obradach zapraszamy do strefy relaksu. Basen, jacuzzi, hydromasaże, sauny, tepidarium, słoneczna łączka czekają na Gości w naszym SPA.