1920

Sale konferencyjne

Konferencje nad morzem - Atmosfera dla twórczej pracy

Hotel SPA Dom Zdrojowy zapewnia idealne warunki oraz atmosferę dla twórczej pracy. To wyjątkowy obiekt spełniający najwyższe standardy.

Organizując konferencje lub spotkania biznesowe nad morzem mogą Państwo połączyć w stosownej proporcji wypoczynek z wysiłkiem umysłowym. Zachowanie równowagi między interesami i przyjemnością daje szansę na z ogranizowanie udanego wyjazdu, obfitującego w udane transakcje bądź kształcące szkolenie. Dbamy o profesjonalną obsługę i zapewniamy atrakcje z dala od rutyny dnia powszedniego.

Najlepsze bufety i lunche

Wiemy, jak ważne  są przerwy w konferencji. Nasz Szef Kuchni dba o to, aby przerwy były bogate, aby każdy znalazł dla siebie coś pysznego do przekąszenia. Lunche, kolacje uroczyste, grille na plaży – to nasz znak rozpoznawczy. Nasza kuchnia idealnie dopełnia konferencje i szkolenia nad morzem.

Relaks po szkoleniu

Strefa basenów i saun zachęca do rekreacji po konferencji. Do dyspozycji Gości mamy basen, jacuzzi, sauny (suchą i mokrą), tepidarium słoneczną łączkę. Oprócz atrakcji wodnych, zapraszamy również do relaksowania się w Klinice Zdrowia i Urody. Przygotowaliśmy masaże relaksujące, odprężające, ale też lecznicze i upiększające.