1920

Sale konferencyjne

Konferencje nad morzem - Atmosfera dla twórczej pracy

Hotel**** Dom Zdrojowy zapewnia idealne warunki oraz atmosferę dla twórczej pracy. To wyjątkowy obiekt spełniający najwyższe standardy.

Organizując konferencje lub spotkania biznesowe nad morzem mogą Państwo połączyć w stosownej proporcji wypoczynek z wysiłkiem umysłowym. Zachowanie równowagi między interesami i przyjemnością daje szansę na z ogranizowanie udanego wyjazdu, obfitującego w udane transakcje bądź kształcące szkolenie. Dbamy o profesjonalną obsługę i zapewniamy atrakcje z dala od rutyny dnia powszedniego.

Najlepsze bufety i lunche

Wiemy, jak ważne  są przerwy w konferencji. Nasz Szef Kuchni dba o to, aby przerwy były bogate, aby każdy znalazł dla siebie coś pysznego do przekąszenia. Lunche, kolacje uroczyste, grille na plaży – to nasz znak rozpoznawczy. Nasza kuchnia idealnie dopełnia konferencje i szkolenia nad morzem.

Relaks po szkoleniu

Strefa basenu i saun zachęca do rekreacji po konferencji. Do dyspozycji Gości oddajemy basen, jacuzzi, sauny (suchą i mokrą), tepidarium słoneczną łączkę. Oprócz atrakcji wodnych, zapraszamy również do relaksowania się w Klinice Zdrowia i Urody. Przygotowaliśmy masaże relaksujące, odprężające, ale też lecznicze i zabiegi upiększające.