Nagrody, tytuły

Hotel SPA Dom Zdrojowy uhonorowany został wieloma nagrodami. Między innymi nagrodą ELLE SYLE AWARDS za najbardziej stylowe miejsce w Polsce 2006r. O przyznaniu tejże nagrody zadecydowali czytelnicy Magazynu Elle oddając swoje głosy w internetowym głosowaniu.

Hotel SPA Dom Zdrojowy jest chętnie wybieranym miejscem wypoczynku dla Gości indywidualnych poszukujących wypoczynku, zdrowia i relaksu. Jednak  cieszy się powodzeniem Ne tylko wśród tej grypy Gości.

Dzięki unikalnej lokalizacji, oraz infrastrukturze technicznej, Dom Zdrojowy jest wręcz wymarzonym miejscem do organizacji różnego rodzaju konferencji i spotkań, od tych kameralnych z wypoczynkiem w tle, po te najbardziej specjalistyczne.

Między innymi dlatego,  podczas IX Targów Obiektów i Usług Konferencyjno-Szkoleniowych Europy Środkowo-Wschodniej, został uhonorowany wyróżnieniem w rankingu TOP TEN Obiekty nad Wodą. Ranking ten przedstawia najlepsze obiekty konferencyjne w kilka kategoriach, a prowadzony jest przez redakcję Katalogu “Konferencje w Polsce” przy współpracy z Convention Bureaus oraz Stowarzyszeniem “Konferencje i Kongresy w Polsce”. Zakwalifikowanie Domu Zdrojowego do jednej z list rankingu oznacza, iż odpowiada on najwyższym standardom i stanowi idealne miejsce na organizację konferencji, kongresu, szkolenia lub spotkania biznesowego.

Znaczącym wydarzeniem dla Hotelu była także rekomendacja redakcji Magazynu Forbes. Na łamach Business Traveller, przedstawia listę miejsc oferujących Gościom coś więcej niż tylko wysoki standard i dobrą obsługę. Redakcja tworząc listę i rekomendując hotel SPA Dom Zdrojowy brał pod uwagę, to co wybiega ponad przeciętność oraz ponad wysoko ustawioną dziś przez wymagania klientów poprzeczkę.

Doceniono niepowtarzalność miejsc wyróżniających się na „turystycznej mapie luksusu”.

Hotel**** SPA Dom Zdrojowy został wyróżniony certyfikatem w pierwszej edycji akcji: HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU

Certyfikat przyznany nam przez kapitułę Akcji, potwierdza, iż Hotel**** SPA Dom Zdrojowy jest miejscem spełniającym kryteria Akcji i, co najważniejsze, jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi.