Wakacje z BMWEkskluzywna propozycja BMW przygotowana specjalnie dla Gości Hotelu**** SPA Dom Zdrojowy.

IDEALNE POŁĄCZENIE:
WYPOCZYNEK I RADOŚĆ Z JAZDY BMW.

Wakacje to czas radości. Oderwij się od codzienności, usiądź za kierownicą BMW i pojedź tam gdzie zechcesz. Podziwiaj malownicze krajobrazy, ciesz się słońcem, poczuj prawdziwą wolność i radość z jazdy.

Prawdziwe BMW to nie tylko stylistyka, czy nieodzowna dynamika typowa dla aut naszej marki, to również nasz sposób myślenia, nasze duże i małe innowacje, dzięki którym jazda samochodem nabiera za każdym razem nowego wymiaru. Stylistyka samochodów BMW już na pierwszy rzut oka demonstruje typowe cechy: dynamikę, elegancję, radość i pasję. Wszystko po to, byś mógł się czuć naprawdę wyjątkowo za kierownicą.

Wsiądź do BMW i przeżyj wspaniałą przygodę. Odkryj doskonałe połączenie komfortu, dynamiki, bezpieczeństwa i innowacji BMW.

Niezapomniana podróż zaczyna się właśnie tu.

 

ZABIERZ BMW NA CAŁODZIENNĄ PRZEJAŻDŻKĘ.
EKSKLUZYWNA PROPOZYCJA BMW DLA GOŚCI HOTELU.
Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 samochody BMW. Od 29 czerwca do 31 sierpnia 2019r. każdy z Gości Hotelu**** SPA Dom Zdrojowy może zabrać jedno z tych aut na całodzienną przejażdżkę w dowolnie wybranym kierunku. Codziennie, przez 7 dni w tygodniu w godzinach 09:00-11:00 w lobby hotelu czeka na Państwa concierge BMW, który po dopełnieniu niezbędnych formalności przekaże Państwu kluczyki i dokumenty do samochodu. Możecie Państwo również dokonać rezerwacji samochodu BMW na wybrany termin. Użyczenia dla Gości hotelu są bezpłatne. Samochód należy zwrócić tego samego dnia w godzinach 19:00-20:00.

Dokładne zasady korzystania z tej ekskluzywnej oferty przedstawi Państwu concierge BMW. Zapraszamy do stanowiska BMW w lobby Hotelu**** SPA Dom Zdrojowy codziennie w godzinach 09:00-11:00 i 19:00-20:00.

Życzymy niezapomnianych wrażeń!

O SZCZEGÓŁY EKSKLUZYWNEJ PROPOZYCJI BMW
DLA GOŚCI HOTELU**** SPA DOM ZDROJOWY ZAPYTAJ W RECEPCJI.